כסא גלגלים

כסא גלגלים – מצא את ההבדלים ?

הכל כאן !

 

דווקא בשל שחלו לאחרונה שינויים בזכויות הכלכליות

שמגיעות לחלק מהילדים בעלי הצרכים המיוחדים

שעל כסא גלגלים הזקוקים לציוד שיקומי רפואי

האם ילדך… זכאי להם ? 

….   טיפול ובית פרטי ?

….  לאורך חייו ?  

מטפל ובית פרטי 14

 

 

 

 

 

 

 

ילדים מוגבלים אשר יש להם כסאות גלגלים לילדים עשויים לסבול משתוקים ברגליים, או בגב , או במערכת שווי המשקל שלהם. ילדים שיש

להם כסאות גלגלים לילד אפשר שהם לוקים באופן זמני במחלה או פציעה או מאידך יתכן שהם לוקים במחלה כרונית אשר גורמת לו לנכות .

__________________________________________________________________ ________

 

מכאן עולה השאלה : כיצד זה מתקשר לזכויות הכלכליות של הורים לילדים מוגבלים הזקוקים לכסא ?

כאמור, ילדים אלה שלא יכולים ללכת אך מצד שני באופן מעשי כן יכולים לשבת בכוחות עצמם או שהם יכולים עדין לעבור מכיסא לכיסא בכוחות עצמם או לשנות את תנוחת הישיבה בכוחות עצמם, יצטרכו כסאות גלגלים לילדים מיוחדים שמותאמים אליהם באופן אישי , כסאות גלגלים לילדים אלו אינם עמוסים באביזרים ובמערכת ההושבה מיוחדת ועל כן מחירם אינו יקר והתפעול שלהם אינו מסובך.

=========================

אשמח לעזור לך, אך תחילה ממליץ בחום לקבל את המדריך החינמי שהוצאתי על איך לנצח “כל הסודות שלא ידעת בסוד” על הזכויות הכלכליות שמגיעות לך כהורה לילד בעל צרכים מיוחדים”.

לקבלת המדריך במתנה יש ללחוץ על קישור כאן

כסאות גלגלים לילדים עשויים להתאים גם לילדים שיש להם שיווי משקל טוב והתפתחות הילד הגופנית שלהם טובה. אין ספק שככל שיש לילד יותר ניסיון בשימוש כסאות גלגלים לילדים אז יש פחות צורך בהתייעצויות ובלהיות תלוי בגורמים התפעוליים השונים כמו מהנדס שמתמחה בהנדסת אנוש או מהנדס שמתמחה בהנעת כיסאות גלגלים או איש המקצוע המתמחה בהרכבת כסא גלגלים לילדים וכן בגורמים שמממנים את רכישת כסא גלגלים לילד.

אולם דווקא הורים לילדים שתלותם בכיסא גלגלים רבה יותר וניסיונם דל יותר יצטרכו אבחונים התייעצויות ממושכות והדרכות מאנשי המקצוע.

 

כאוס 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 לברור צרכים כלכליים אישיים

 לחץ כאן !

 

המידע בדף זה הוא כללי וראשוני בלבד ואינו מיועד בשום מקרה לשמש ו/ או לשתף ו/או להפניה כיעוץ אישי וכיוצ”ב ו/או כתחליף ליעוץ אישי וכיוצ”ב לכל מקרה ונסיבותיו. הדברים נכונים למועד כתיבתם ונכונותם עלולה להשתנות מעת.